کمپانی شیائومی، علاوه بر تلفن‌های هوشمند در تولید سایر لوازم الکترونیکی فعالیت می‌کند و در این چند ساله پیشرفت خوبی داشته است. در آمد این کمپانی هم نسبت به سال گذشته ۱۳٫۶ درصد رشد داشته است و علی رغم افزایش هزینه‌های تحقیق و توسعه افزایش سودآوری نیز در صورت مالی این شرکت دیده می‌شود. ۶۰ درصد از درآمد سه ماهه نخست شیائومی به تلفن‌های هوشمند مربوط می‌شود. هم اکنون شیائومی در جایگاه چهارم بین تولیدکنندگان تلفن هوشمند از نظر میزان فروش گوشی قرار دارد.

در ماه‌های فوریه و مارس دو گوشی Mi 10 و Mi 10 Pro جمعا بیشتر از ۱ میلیون واحد فروش داشته اند. دیگر گوشی پرفروش شیائومی در این بازه زمانی ردمی نوت ۸ است که فروش خوبی را داشته است. میانگین قیمت فروش گوشی نسبت به سال گذشته رشد ۷٫۲ درصدی داشته است که نشان دهنده این است که شیائومی در فروش گوشی‌های بالارده هم علکرد خوبی داشته است و توانسته است سهم بازار خوبی در این بازه قیمتی به دست آورد.

 

شیائومی-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

 

در تصویر بالا دیگر محصولات کمپانی شیائومی را مشاهده می‌کنید. شیائومی از اولین شرکت‌هایی بود که به مبارزه با کووید ۱۹ پرداخت و کمک‌هایی را برای بیمارستان‌ها ارسال کرد.