دعوتنامه اپل

اپل امروز دعوتنامه هایی را برای رویداد بعدی خود که روز دوشنبه ۱۸ اکتبر برگزار می شود ، ارسال کرد. طبق معمول ، در دعوت ها و اعلامیه ها هیچ اشاره ای مستقیم به موضوع رویداد نشده است.

رویداد

با این حال رویداد “Unleashed”  همانطور که نامیده می شود ، احتمالاً مربوط به طیف وسیعی از رایانه های Mac این شرکت خواهد بود. مورد انتظارترین اعلام  رونمایی از نسل بعدی پردازنده های سری M مبتنی بر ARM این شرکت است.

مدل های جدید

در کنار پردازنده جدید ، به احتمال زیاد اپل مدل های جدید Mac را معرفی می کند. احتمال اینکه محصول ، مک بوک پرو ۱۶ اینچی با جانشین M1 است ، اگرچه ایده یک مک مینی به روز شده است.

همچنین به احتمال زیاد در نسل بعدی Mac Pro حداقل یک نگاه اجمالی خواهیم داشت. به هر حال ، اپل دو سال پیش گفت که انتقال خود را به پلت فرم ARM تا پایان سال ۲۰۲۱ تکمیل می کند و Mac Pro تنها رایانه ای در خط تولید شرکت است که هیچ نوع مبتنی بر ARM ندارد.

چند روز دیگر تا رویداد

در حالی که شش روز دیگر به پایان باقی مانده است ، باید منتظر ماند و دید که چه تعداد از این شایعات و نظریه ها به ثمر می نشیند.

هنگامی که محصولات زیادی در ماه های پاییز عرضه می شود ، اپل اغلب دومین رویداد اکتبر یا نوامبر را برگزار می کند ، که در سال ۲۰۲۱ اتفاق می افتد.

رویداد پاییز

این شایعات ماه ها است که طراحی مجدد مدلهای ۱۴ و ۱۶ اینچی مک بوک پرو را یک موضوع تکان دهنده ای برای کاربران قرار داده و به نظر می رسد که اپل سرانجام آماده انتشار آنها است.

اپل قصد دارد رویداد ۱۸ اکتبر را به صورت زنده در وب سایت خود ، در YouTube و در Apple TV از طریق برنامه Apple TV پخش کند. برای کسانی که نمی توانند تماشا کنند.