سامسونگ گلکسی فولد ۲ یکی از محصولاتی است که منتظر معرفی و عرضه آن به بازار در سال جاری هستیم. پیشتر شایعاتی در مورد صفحه نمایش و حتی قیمت آن منتشر شده بود. حال در جدیدترین اخبار غیر رسمی منتشر شده از این گوشی باز به قیمت آن اشاره شده  و در مورد دوربین آن بحث‌هایی شکل گرفته است.

راس یانگ، یکی از کارشناسان صنعت صفحه نمایش، توییتی منتشر کرده است و در این توییت اعلام کرده که گلکسی فولد ۲ قیمتی بین ۱۷۸۰ تا ۱۹۸۰ دلار خواهد داشت. پیشتر اشاره‌هایی به قیمت ۱۹۸۰ دلاری این گوشی شده بود. قیمت اعلام شده چیزی حدود ۲۰۰ دلار ارزان تر از نسخه اولیه گلکسی Fold  است. البته انتظار ارزان تر بودن نسل دوم این گوشی آنچنان چیز عجیبی نیست. به دلیل این که صنعت تولید صفحه نمایش خمیده، بالغ تر شده است و باید هزینه تولید کاهش یافته باشد. بنابراین انتظار می‌رود این گوشی حتی با مشخصاتی بهتر، ارزان تر از سری اول خود باشد. علاوه بر قیمت ارزان‌تر صفحه نمایش بهتر، دوربین قدرتمندتر، پشتیبانی از ۵G و قلم S-Pen به گلکسی فولد ۲ اضافه شده است.

یانگ در توییتر خود اضافه کرده است که دوربین گلکسی فولد ۲ از نوع سه گانه خواهد بود که شامل سنسور اصلی ۱۲ مگاپیکسل، دوربین ۱۲ مگاپیکسل فوق عریض و سنسور تله فوتو ۶۴ مگاپیکسلی خواهد بود. طبق اطلاعاتی که پیشتر منتشر شده است، این گوشی صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی و یک حفره روی صفحه نمایش دارد و در ماه آگوست رونمایی خواهد شد. به هر حال این نوع گوشی یک اتفاق جدید در صنعت موبایل است و هنوز باید منتظر بالغ شدن آن باشیم.