مدتی پیش در خبرها آمده بود که نسل جدید پرچمداران سامسونگ که احتمالا سری S21 نام خواهند داشت، در تاریخ ۱۴ ژانویه معرفی، و تاریخ عرضه آنها ۲۹ ژانویه خواهد بود که نشان می دهد کره ای ها قصد دارند امسال زودتر از سال های قبل از پرچمداران جدید خود رونمایی کنند. همانطور که احتمالا می دانید به مانند نسل قبل، این بار هم سه مدل از سری S21 خواهیم داشت که نسخه معمولی، نسخه پلاس و نسخه اولترا را شامل می شود. همانند سال های پیش، دو پردازنده متفاوت برای این مدل ها در نظر گرفته شده که نسخه مخصوص بازار آمریکا از اسنپدراگون ۸۷۵ و نسخه جهانی احتمالا از اگزینوس ۲۱۰۰ استفاده می کند.
مدل پایه یعنی S21، دارای صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی با رزولوشن FHD+ و نرخ ریفرش ۱۲۰ هرتز است که از نظر رزولوشن صفحه، نسبت به قبل عقب گرد محسوب می شود. در زمینه دوربین هم سه سنسور ۱۲ واید، ۱۲ اولتراواید و ۶۴ تله فوتو درنظر گرفته شده است و به نظر می آید دوربین سلفی نسبت به نسل قبلی تغییری نداشته باشد. ضمن اینکه باتری این مدل ۴۰۰۰ میلی آمپری خواهد بود. S21 در چهار رنگ عرضه خواهد شد.
سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-گوشی ارزان-علاالدین-پاساژ علاالدین
S21 پلاس دارای صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی می باشد که همانند نسخه معمولی، در زمینه رزولوشن نسبت به قبل پسرفت، و به FHD+ نزول کرده است. البته همچنان شاهد نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز خواهیم بود. در زمینه دوربین هم همان سه سنسور مورد استفاده در مدل پایه، در نسخه پلاس هم خواهد بود که البته از نظر نرم افزاری و قابلیت های مرتبط، کمی بهتر از آن عمل می کند. S21 پلاس در سه رنگ و با باتری ۴۸۰۰ میلی آمپری در دسترس خواهد بود.
و سرانجام گل سرسبد سری اس ۲۱ یعنی نسخه اولترای آن که دارای صفحه نمایش ۶٫۸ اینچی با رزولوشن WQHD+ نرخ تازه سازی متغیر بین یک تا ۱۲۰ هرتز خواهد بود. این مدل که قابلیت های دوربین آن بسیار مورد توجه است، در قاب پشتی چهار سنسور ۱۰۸ آپدیت شده،۱۲ اولتراواید، ۱۰ تله فوتو با زوم اپتیکال سه برابری، یک سنسور تله فوتوی دیگر که ۱۰ مگاپیکسلی است و قابلیت زوم ۱۰ برابری را داراست که در نهایت امکان زوم حداکثری ۱۰۰ برابری را برای این مدل فراهم می کند. یکی از تغییرات کلی در سری S سامسونگ احتمالا امسال رخ می دهد و آن هم امکان سفارش قلم برای اس ۲۱ اولترا است. این مدل هم دارای باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری می باشد و در دو رنگ عرضه می شود.