پشتیبان گیری

از امروز ، WhatsApp رمزگذاری نهایی را به پشتیبان گیری ابر شما در Android و iOS اضافه می کند. در حالی که خود WhatsApp به طور پیش فرض در پنج سال گذشته رمزگذاری شده است ، تا به حال اگر پشتیبان گیری چت های خود را در Google Drive (از نسخه Android WhatsApp) یا iCloud (اگر از iOS استفاده می کنید) انتخاب کرده اید ، آن پشتیبان گیری ها رمزگذاری نمی شوند.

فعال کردن

با این حال ، اکنون می توانید رمزگذاری سرتاسری را برای پشتیبان گیری خود روشن کنید. به نحوی که صاحب واتس اپ فیس بوک در اطلاعیه خود این را توضیح می دهد و به نظر می رسد که به طور پیش فرض روشن نمی شود. اما باید فعالانه با رفتن به تنظیمات> گپ ها> پشتیبان گیری چت> پشتیبان گیری رمزگذاری شده پایان به انتها ، آن را فعال کنید.

قابلیت رمرگذاری

وقتی این کار را انجام می دهید ، باید از گذرواژه دلخواه یا کلید رمزگذاری ۶۴ رقمی که فقط شما می شناسید استفاده کنید. پس از تنظیم همه این موارد ، نه WhatsApp ، نه Google و نه Apple نمی توانند نسخه پشتیبان شما را بدون کلید یا رمز عبور شما بخوانند.

تنها سرویس پیام رسان

فیس بوک به درستی اشاره می کند که WhatsApp تنها سرویس پیام رسانی جهانی است که چنین سطح امنیتی را در چنین مقیاسی ارائه می دهد. ویژگی جدید که امکان رمزگذاری کامل از پشتیبان ها را فراهم می کند ، به آرامی برای کسانی که آخرین نسخه WhatsApp را برای Android یا iOS دارند ، در حال اجرا است.

۲ میلیارد کاربر

با داشتن بیش از ۲ میلیارد کاربر ، ما هیجان زده هستیم که به مردم حق انتخاب بیشتری برای حفظ حریم خصوصی خود بدهیم. ما به تدریج این ویژگی را برای کسانی که دارای آخرین نسخه WhatsApp هستند ارائه می دهیم. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محافظت از پشتیبان گیری گپ خود با رمزگذاری سرتاسری در iOS و Android در اینجا یافت می شود ، و اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت آن را می توانید در اینجا پیدا کنید.