اسپاتیفای بالاخره ویژگی اشعار زنده خود را به همه کاربران خود باز می گرداند و این شامل سطح رایگان نیز می شود. اشعار توسط Musixmatch به عنوان بخشی از همکاری مداوم با اسپاتیفای ارائه شده است و این سرویس ادعا می کند که بیش از ۸ میلیون آهنگ را پوشش داده است.

اسپاتیفای

هم کاربران ممتاز و هم کاربران رایگان به این ویژگی دسترسی خواهند داشت که در برنامه های دسکتاپ، دستگاه های iOS و اندروید، تلویزیون و کنسول ها در دسترس است. این شرکت قبلاً با Musixmatch همکاری کرده است تا اشعار را نشان دهد، اما این آزمایش در سال ۲۰۱۶ به پایان رسید.

اسپاتیفای در حال حذف ویژگی “Behind the Lyrics” است که نه تنها اشعار، بلکه چیزهای بی اهمیت جالبی را در پشت ترانه سرایی و خود هنرمند ارائه می دهد.

برای دیدن متن آهنگ در برنامه تلفن همراه، روی “Now Playing View” در آهنگ ضربه بزنید و انگشت خود را به سمت بالا بکشید. از پایین صفحه برای دیدن کلمات در زمان واقعی حرکت می کنند. در دسکتاپ، روی نماد میکروفون در نوار «در حال پخش» کلیک کنید و در برنامه SpotifyTV، «نمایش در حال پخش» را در یک آهنگ باز کنید و به گوشه سمت راست بروید تا «دکمه اشعار» را فعال کنید.

 

منبع مطلب