عکس یک گوشی مجهز به اسنپدراگون ۸۹۸ سرعت کلاک سه کلاستر CPU را تایید می کند.

 اسنپدراگون ۸۹۸ در یک گوشی همراه به کار گرفته شده است. در جایی بیرون یک تلفن کار با SM8450 آینده کوالکام وجود دارد – چیزی که به نام اسنپ دراگون ۸۹۸، جانشین ۸۸۸ شناخته می‌شود (توجه داشته باشید که برخی به‌جای آن، آن را ۸۹۵ نامیده‌اند). برنامه Device Info HW روی صفحه نمایش داده می شود و پیکربندی تراشه پرچمدار جدید را تأیید می کند.

هسته اصلی

  هسته اصلی که باید بر اساس Cortex-X2 باشد – با فرکانس ۳٫۰ گیگاهرتز کار می‌کند. در مرحله بعدی سه هسته میانی مبتنی بر Cortex-A710 با کلاک ۲٫۵ گیگاهرتز و در نهایت چهار هسته کارآمد مشتق شده از Cortex-A510 با فرکانس ۱٫۷۹ گیگاهرتز قرار دارند. این دقیقاً با نشت‌های اخیر مطابقت دارد.

درحالی‌که اکثر تراشه‌های پرچم‌دار نسل بعدی از ساختار CPU مشابهی استفاده می‌کنند، پردازنده گرافیکی منحصربه‌فرد اسنپ دراگون ۸۹۸ است. Adreno 660 با بهبودهایی از فرآیند جدید ۴ نانومتری سامسونگ ترکیب خواهد شد (+۲۰٪، طبق برخی شایعات).

در اینجا لیست نشده است، اما این چیپست باید به یک مودم X65 5G نیز مجهز باشد که حداکثر سرعت تئوری downlink آن ۱۰ گیگابیت در ثانیه است.

خوب، اما در مورد گوشی در عکس چطور؟ خوب، یک گوشی vivo با اسنپدراگون ۸۹۸ دارای Geekbench بود، بنابراین این یکی از گزینه‌ها است. با این حال، برخی فکر می کنند که در عوض این شیائومی ۱۲ است. عکس هایی از شیائومی ۱۲ وجود دارد، اما تشخیص این که آیا این گوشی همان گوشی است یا نه، دقیقاً آسان نیست.

این مطلب یک مقاله ترجمه است، در صورت تمایل به مطالعه و مشاهده منبع اصلی، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین، لازم به ذکر است که در صورت به دست رسیدن اخبار بیش‌تر درباره این تراشه ما آن را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.