کمپانی سامسونگ در حال حاضر برای بازارهای مختلف دو نسخه متفاوت را از پرچمداران سری گلکسی اس و گلکسی نوت خود توسعه می‌دهد. بازارهای چین و آمریکا نسخه مجهز به پردازنده موبایلی کوالکام اسنپدراگون را دریافت می‌کنند، در حالی که نسخه مخصوص سایر بازارها از پردازنده سامسونگ اگزینوس قدرت می‌گیرد. حالا گزارش جدیدی در این باره منتشر شده که ادعا می‌کند ممکن است سامسونگ تعداد بازارهای مخصوص نسخه مجهز به اسنپدراگون را گسترش دهد. بر اساس این گزارش، احتمالاً همه بازارهای جهانی بجز اروپا از سال آینده قادر به دریافت پرچمداران سامسونگ مجهز به پردازنده اسنپدراگون خواهند بود.

این گزارش توسط The Elec  منتشر شده است که ادعا می‌کند کره جنوبی هم دیگر نسخه مجهز به اسنپدراگون را دریافت خواهد کرد. به گفته این خبرگزاری، گلکسی اس ۱۱ مشخصاً مجهز به اسنپدراگون ۸۶۵ روانه بازار کره جنوبی خواهد شد. اگر این خبر صحت داشته باشد، سامسونگ دیگر از پردازنده‌های اگزینوس ساخت خودش در توسعه پرچمدارانش استفاده نخواهد کرد. در این گزارش به نام بازارهای دریافت کننده نسخه اسنپدراگون اشاره نشده و تنها ذکر شده است که همه بازارهای جهانی به جز اروپا این نسخه را دریافت می‌کنند.

در حال حاضر پرچمداران فعلی و امسال سامسونگ از پردازنده اگزینوس ۹۸۲۵ قدرت می‌گیرند و سازنده هم چندی پیش جانشین آن را به نام اگزینوس ۹۹۰ رسما معرفی کرد. از طرفی پردازنده پرچمدار و جدید کوالکام به نام اسنپدراگون ۸۶۵ بسیار قدرتمندتر از اگزینوس ۹۹۰ است. شاید همین موضوع دلیل اصلی سامسونگ برای تعبیه اسنپدراگون ۸۶۵ در گلکسی اس ۱۱ به جای پردازنده خودش باشد.