در حال حاضر اغلب کاربران ترجیح می‌دهند به دلایل مختلف از اپلیکیشن پیام رسان تلگرام استفاده کنند و آن را به واتس اپ ترجیح می‌دهند. برخلاف مشکلاتی که اپلیکیشن واتس اپ اخیرا دچارشان شده بود، همچنان شاهد هستیم که سازنده قابلیت‌ها و امکانات بیشتری را به آن اضافه می‌کند. حالا هر روز امکاناتی به این اپلیکیشن پیام رسان اضافه می‌شود که مدت‌ها پیش در تلگرام مورد استفاده قرار گرفته بودند.

بیش از یک سال است که واتس اپ از امکان ارسال و دریافت استیکر پشتیبانی می‌کند؛ در حالی که همان طور که می‌دانید پیام رسان محبوب تلگرام سال‌ها است که چنین امکانی را برای کاربران خود فراهم کرده است. این استیکرها اساسا نقاشی‌های کوچکی هستند که کمی بزرگ‌تر از ایموجی‌ها طراحی شده‌اند که همچنین از ابتدای عرضه پیام رسان‌ها برای نمایش حالت و احساسات کاربران استفاده می‌شدند. یکی از مزایای استیکرها این است که کاربران می‌توانند خودشان آن‌ها را طراحی کنند و به همین خاطر است که استفاده از آن‌ها به سرعت محبوب شده است.

اپلیکیشن - واتس اپ-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-پاساژ علاالدین

آیا استیکرهای متحرک به زودی به واتس اپ اضافه می‌شوند؟

اخبار مربوط به واتس اپ همواره برای مشتاقان و دنبال کنندگان اخبار فناوری مانند لطیفه بوده است. این اپلیکیشن معمولا قابلیت‌های جدید خود را از اپلیکیشن پیام رسان تلگرام کپی برداری می‌کند و عموما در به روزرسانی‌های نرم افزاری خود قابلیت‌هایی را معرفی می‌کند که کاربران اصلا درخواست نکرده‌اند. البته باید به وضعیت تاریک یا همان Dark Mode اشاره کنیم که مدتهاست کاربران از واتس اپ می‌خواهند امکانش را فراهم بیاورد و این سازنده هنوز آن را به اپلیکیشن خود اضافه نکرده است. از طرفی به لطف گزارش WaBetaInfo حالا می‌دانیم که به زودی استیکرهای متحرک هم به واتس اپ اضافه می‌شوند. در مقایسه باید بگوییم که تلگرام امکان استفاده از استیکرهای متحرک را از تابستان سال گذشته ارائه کرد.

این امکان هنوز برای عموم کاربران قابل دسترسی نیست اما ظاهرا WaBetInfo به بسته استیکر متحرکی با دسترسی محدود دست پیدا کرده و بر مبنای همین استیکرها گزارش کرده است که این امکان به زودی به واتس اپ اضافه خواهد شد.