گزارش‌های منتشر شده در ماه ژوئن

گزارش‌های منتشر شده در ماه ژوئن(تیرماه) ادعا می‌کردند که هوآوی دیگر قصد ندارد پرچم‌دار دیگری را پس از سری P50 عرضه کند. همچنین پیش بینی شده بود که هوآوی سری Mate را احتمالاً به دلیل ممنوعیت بین ایالات متحده و هوآوی و محدودیت‌های زنجیره تامین عرضه نخواهد کرد.
طبق گزارش جدید یک کارشناس ارشد DSCC (Display Supply Chain Consultants) مدعی است که رونمایی پرچم‌دار سری Mate برای سه ماهه آخر سال جاری برنامه ریزی شده است. به گفته این کارشناس ، داوین نارنجو ، (از طریق فناوری سریع) هوآوی سری Mate 50 را مدتی در ماه اکتبر عرضه خواهد کرد.

Mate 50
Mate 50

رویداد رونمایی جهانی

قرار است یک رویداد رونمایی جهانی در وین اتریش در روز ۲۱ اکتبر(۲۹ مهر) ساعت ۱۵ برای Huawei برگزار شود. اگرچه این شرکت مشخص نکرده است که قصد دارد چه دستگاهی را در ماه اکتبر عرضه کند ، اما این تصور را داشتیم که هوآوی قصد دارد سری P50 را وارد بازارهای جهانی خارج از چین کند.
تیزر هفته گذشته دستگاهی را نشان داد که به نظر می‌رسد P50 Pro باشد ، اما سوال این گزارش این است که آیا می‌تواند سری آینده ۵۰ Mate باشد. طبق تیزر، دوربین بالاتر از دکمه تنظیم صدا است ، که با سری P50 مطابقت ندارد ، فکر می‌کنیم که ممکن است این یک گوشی جدید باشد.

در دسترس بودن سری جدید Mate ممکن است یا خیر؟

صرف نظر از اینکه وارد بازار می‌شود یا نه ، در دسترس بودن سری جدید ۵۰ Mate ممکن است بسیار محدود باشد. در حال حاضر ما نمی‌دانیم کدام گزارش‌ها را باید باور کرد. ما فقط می‌توانیم تا ۲۹مهر منتظر بمانیم تا ببینیم هوآوی برای بازارهای جهانی چه برنامه ای دارد.
اطلاعات زیادی درباره زیبایی طراحی سری Mate علاوه بر تیزر اخیر در دست نیست ، اما ما انتظار داریم که شاهد تنظیمات دوربین مشابه یا بهتر از سری Huawei P50 باشیم. این امکان برای تراشه‌های کوالکام نیز وجود دارد ، زیرا هوآوی موفق به عرضه نسخه اصلی P50 با اسنپدراگون ۸۸۸ شده است.