شایعه شده است که کمپانی سامسونگ به جز گوشی Galaxy Z Fold 2 که اخیرا معرفی کرده است، ۳ مدل گوشی جدید دیگر هم با طراحی منعطف در دست توسعه دارد. نسل آینده یا همان Galaxy Z Fold 3 احتمالا از قلم استایلوس S پشتیبانی می‌کند و قیمت اقتصادی‌تری هم دارد. یک دستگاه هوشمند دیگر موسوم به Galaxy Z Fold S با طراحی جدید منعطف تاشو در کنار گوشی سامسونگ Galaxy Fold Lite در این خانواده وجود دارد.

جالب توجه‌ترین نسخه در این سه گانه جدید، گوشی سامسونگ موسوم به Galaxy Z Fold Lite است که انتظار می‌رود از همه گوشی‌های منعطف تاشوی این برند سازنده ارزان‌تر قیمت‌گذاری شود. گوشی سامسونگ Galaxy Z Fold Lite در صفحه پشتیبانی وب‌سایت رسمی دیده شده است و به همین خاطر انتظار می‌رود که سامسونگ به زودی از آن رونمایی کند.

پیش از این در گزارشی گفتیم که گوشی جدید سامسونگ با طراحی منعطف و قیمت ارزانش با شناسه SM-F415 توسعه یافته است. این صفحه پشتیبانی در وبسایت رسمی سامسونگ هند دیده شده و همین شناسه را به نمایش گذاشته است. به نظر می‌رسد که هند قرار است یکی از اولین بازارهای عرضه این گوشی جدید سامسونگ باشد.

سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

شایعه شده است که گوشی سامسونگ Galaxy Z Fold از جنس آلومینیوم و شیشه توسعه یافته است از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ قدرت می‌گیرد. همچنین پیش بینی شده است که سامسونگ این گوشی جدید را حدودا ۱۱۰۰ دلار قیمت گذاری کند.

این گوشی جدید هفته گذشته با شناسه SM-F415F/DS موفق شد مجوز WiFi دریافت کند. متاسفانه WiFi Alliances جزئیات مشخصات فنی و ظاهری گوشی‌ها را منتشر نمی‌کند؛ اما شناسه این دستگاه با توجه به نسخه‌های قبلی این خانواده به خوبی نشان می‌دهد که به منعطف‌های Galaxy Z Fold تعلق دارد.

از سال گذشته شایعه شد که سامسونگ قصد دارد یک مدل گوشی جدید را با طراحی منعطف و قیمت مناسب عرضه کند. البته منظور از قیمت مناسب و اقتصادی همان بازی احتمالی ۱۰۰۰ دلار است. شاید این قیمت در ابتدا زیاد به نظر برسد اما باید به خاطر داشته باشید که قیمت رایج برای سایر گوشی‌های منعطف برند سامسونگ حدودا ۲۰۰۰ دلار است.