سامسونگ در ابتدای سال جاری میلادی از خانواده پرچمداران گلکسی اس ۲۰ خود در کنار پرچمدار منعطف Galaxy Z Flip رونمایی کرد و حالا هم گوشی هوشمند دیگری را با طراحی منعطف در دست توسعه دارد. اسناد پتنتی از سامسونگ منتشر شده که نشان می‌دهد ممکن است نسخه‌ای منعطف هم از خانواده گلکسی نوت سامسونک معرفی شود و این خانواده را برای همیشه دستخوش تغییرات جالب توجه کند. سامسونگ ممکن است یک نسخه منعطف هم از گلکسی نوت ۲۰ خود را در کنار نسخه‌های دیگر روانه بازار سازد.

این پتنت مهم که می‌تواند آینده حرفه‌ای سامسونگ را هم تحت تأثیر قرار دهد، توسط PatentlyMobile منتشر شده است. تصاویر این پتنت را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. توجه به این تصاویر همچنین وجود قلم S را برای این گوشی جدید سامسونگ تأیید می‌کند. این قلم استایلوس می‌تواند درون یکی از بخش‌های منعطف گوشی سامسونگ گلکسی نوت تازه جای بگیرد. این سازنده کره‌ای در پتنت دستگاه پیش رو همچنین در تلاش است نشان دهد که می‌تواند روش انعطاف و تا شدن دستگاه‌های آینده را به نحو احسن بهبود ببخشد.

پتنت سامسونگ از گوشی منعطف گلکسی نوت ۲۰

در حال حاضر مشخص نیست که کمپانی سامسونگ دقیقا چه زمانی روند توسعه و تولید گلکسی نوت منعطف را آغاز می‌کند. سامسونگ در حال حاضر این طراحی را به ثبت رسانده است تا خیال خود را راحت کند که هر زمان مایل بود می‌تواند چنین طرحی را به واقعیت پیوند بزند.

همچنین باید اشاره کنیم که سامسونگ اخیرا پتنتی را برای نوعی نمایشگر هم به ثبت رسانده است. جزئیات فنی این پنل نمایش هنوز مشخص نیست، اما این محصول همچنان می‌تواند با گوشی منعطف گلکسی نوت ۲۰ امسال عرضه شود.

سامسونگ همچنان تلاش می‌کند در زمینه تکنولوژی نمایشگر مخصوص گوشی‌های هوشمند پیشتاز باقی بماند. این برند کره‌ای پس از تولید نمایشگر امولد حالا مفهوم تازه‌ای را به این بازار معرفی می‌کند.