دو گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ و گلکسی فولد ۲ قرار است در تاریخ ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) در خلال برگزاری رویدادی در سان فرانسیسکو رسماً رونمایی شوند. افشاگر معروف، Ice Universe این خبر را روز گذشته در فضای وب منتشر کرد و از احتمال رونمایی گلکسی فولد در رویداد مهم مربوط به پرچمداران خانواده گلکسی اس خبر داد. این سازنده بزرگ چینی همچنین مدتی پیش در رویدادی با همکاری یک کمپانی دیگر شرکت کرده بود.

Ice Universe که خبر مذکور را در حساب شخصی توییتر خود منتشر کرده است، سابقه درخشانی در انتشار شایعه‌هایی دارد که اغلبشان صحت دارند. از طرفی هم این خبر هنوز به تأیید سازنده و مقامات رسمی سامسونگ نرسیده است و فعلا باید به چشم شایعه به آن نگاه کنیم.

گوشی-گوشی جدید-گوشی موبایل-سامسونگ-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین

تاریخ ۱۸ فوریه با روند قبلی سامسونگ هم سازگار است. این سازنده خانواده گلکسی اس ۱۰ را به همراه گلکسی فولد در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۱۹ معرفی کرد. سامسونگ همچنین در سال ۲۰۱۸ در تاریخ ۲۵ فوریه و تنها یک روز پیش از برگزاری نمایشگاه بین المللی MWC  از خانواده گلکسی اس ۹ خود پرده برداشت.

این اولین باری نیست که شاهد انتشار چنین شایعه‌ای هستیم. چند هفته پیش هم یک خبرگزاری کره‌ای به نام Korea Herald ادعا کرد که خانواده گلکسی اس ۱۱ سامسونگ و گلکسی فولد در یک روز معرفی خواهند شد. البته این رسانه از تاریخ ۱۱ فوریه و یک هفته پیش از تاریخ گزارش جدید نام برده بود. چند هفته پیش خبرگزاری SamMobile در این باره گزارشی منتشر و به تاریخ حدودی ۱۸ فوریه برای رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ اشاره کرد.