موتورولا یکی از معدود کمپانی‌هایی به شمار می‌رود که موفق شده است گوشی منعطف خود را تولید کند و به دست مصرف کنندگان برساند. انتظار می‌رود که این برند امسال بتواند نسل جدید و جانشین گوشی هوشمند Moto RAZR 2019 را روانه بازار کند. حالا به نظر می‌رسد که سازنده مذکور حتی دعوتنامه‌های مربوط به رویداد رونمایی از این گوشی جدید را برای تاریخ ۹ سپتامبر (۱۹ شهریور) ارسال کرده است. گفته می‌شود که این رویداد محصول به رونمایی از نسل جدید Moto RAZR منعطف اختصاص دارد و نام آن هم احتمالا Moto RAZR 2 خواهد بود. البته در دعوتنامه مشخصا به معرفی این گوشی جدید پرداخته نشده اما تا حدودی به آن اشاره شده است. DroidLife در یادداشتی گزارش کرده که این رویداد تازه موتورولا به معرفی گوشی جدید منعطفش وابسته است.

با توجه به تصاویر از پیش افشا شده، نسل دوم گوشی‌های منعطف Moto RAZR در مقایسه با نسل اول در گوشه‌ها خمیدگی بیشتری دارد. همچنین لبه در نمای روبرو نقره‌ای دیده می‌شود که با اطلاعات افشا شده قبلی هم در یک راستا قرار دارد. به نظر می‌رسد که باقی عناصر در طراحی همچنان بدون تغییر باقی می‌ماند یا دستخوش تغییرات چشمگیری نمی‌شود.

موتورولا-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

مشخصات شایعه شده برای گوشی جدید Moto RAZR 2

پیش از این اسنادی از یک پتنت ثبت شده توسط موتورولا منتشر شده بود که گوشی را با نمایشگر منعطف و کناره‌های حساس به فشار به نمایش می‌گذاشت. بر اساس این پتنت، لایه حساس به فشار شامل حسگرهایی با توانایی شناسایی ۲۰ مدل عملکرد مختلف بود.

گوشی جدید Moto RAZR نمایشگر P-OLED منعطف ۶٫۲ اینچی دارد و لنز استاندارد اصلی آن ۴۸ مگاپیکسلی و لنز سلفی آن هم ۲۰ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. این گوشی موتورولا همچنین از پردازنده کوالکام اسنپ‌دراگون ۷۶۵G قدرت می‌گیرد و از ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌گیرد.

در مقایسه باید بگوییم Moto RAZR 2019 با نمایشگر ۶٫۲ اینچی و وضوح تصویر ۸۷۶ در ۲۱۴۲ معرفی شد و همچنین ناچ بزرگی با نسبت تصویر ۲۱:۹ داشت. نمایشگر ثانویه آن ۲٫۷ اینچی با وضوح تصویر ۶۰۰ در ۸۰۰ بود. این گوشی از اسنپ‌دراگون ۷۱۰ قدرت می‌گرفت و دوربین اصلی سلفی آن ۱۶ و ۵ مگاپیکسلی بود.

موتورولا-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین