پیش از این کمپانی اپل گوشی آیفون در رنگ قرمز هم روانه بازار کرده است. از طرفی هم از زمان عرضه آیفون ۱۰ به بازار دیگر هیچ مدل جدیدی به رنگ قرمز معرفی نشد. بله نسخه Product Red از گوشی اقتصادی آیفون ۱۰ آر و آیفون ۱۱ همچنین آیفون SE نسخه امسال هم عرضه شد. از طرف دیگر مدل‌های پرچمدار کمپانی آیفون معمولا در رنگ‌های تیره و محدود معرفی می‌شوند. حالا بر اساس پیش بینی برخی تحلیل گران، گوشی جدید آیفون ۱۲ احتمالا در دو رنگ آبی و قرمز هم عرضه می‌شود.

از مدتی پیش نسخه آبی این گوشی جدید هم در برخی شایعه‌ها و گزارش‌ها دیده شده بود. اما به نظر می‌رسد که قرار است شاهد عرضه یک نسخه در رنگ قرمز خیره کننده هم باشیم. با توجه به پیش بینی تحلیل گران، ساعت هوشمند جدید اپل واچ ۶ که هفته گذشته معرفی شد، در برخی رنگ‌های بدنه خود با گوشی جدید آیفون ۱۲ پرو سازگار است. این احتمال مخصوصا زمانی منطقی به نظر می‌رسد که تصور کنیم کاربر تمایل دارد گوشی و ساعت هوشمند خود را با هم هماهنگ کند. اگر کاربری ساعت هوشمند جدید اپل واچ ۶ در رنگ قرمز دور دست خود ببندد، می‌تواند قطعا آن را با آیفون جدید قرمز خود هماهنگ کند.

مشخصات فنی در گوشی جدید اپل آیفون ۱۲

برای یادآوری اشاره می‌کنیم که گوشی جدید آیفون ۱۲ قرار است در چهار مدل آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مکس، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس معرفی شود. بر اساس شایعه‌ها و اخبار فاش شده، سری گوشی آیفون ۱۲ فریم شبیه به مدل آیفون ۴ دارد. علاوه بر این فریم نوستالژیک، همه چهار مدل از قالب ظاهری مشابهی برخوردار می‌شوند. همان طور که می‌دانید، کمپانی اپل معمولا زبان طراحی ظاهری خود را پس از دو نسل دستخوش تغییر می‌کند. بدین ترتیب این بار هم شاهد تعبیه ماژول دوربین مربعی در پنل پشتی این خانواده هستیم.

اپل-آیفون-خرید گوشی- قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

هر چهار مدل گوشی جدید آیفون ۱۲ از پردازنده A14 Bionic قدرت می‌گیرند. اپل هفته گذشته این تراشه را روی تبلت جدید آیپد ایر خود معرفی کرد. تراشه مذکور با ساختار ۵ نانومتری توسعه یافته است و از امکان ارتباطی ۵G پشتیبانی می‌کند.

بسیاری کارشناسان انتظار دارند حداقل دو مدل آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس ا نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی کنند در حالی که تحلیل گران پیش بینی کرده‌اند اپل از سال آینده در نسل بعدی آیفون ۱۳ از این تکنولوژی استفاده می‌کند. خبر خوش آنکه امسال ممکن است همه مدل‌ها ازجمله آیفون‌های ارزان قیمت هم به نمایشگر اولد مجهز شوند. اننتظار می‌رود نسخه استاندارد گوشی جدید آیفون ۱۲ با نمایشگر اولد ۵٫۴ اینچی با قیمت پایه ۶۴۹ دلار معرفی شود و بیشینه قیمت برای سطح بالاترین کانفیگ مدل آیفون ۱۲ پرو مکس ۱۰۹۹ دلار باشد.

اپل-آیفون-خرید گوشی- قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین
ا