برندهای بیشتری این روزها در تلاش هستند تا دستبند سلامت و ساعت هوشمند تولید کنند و به همین خاطر هم بازار گجت‌های پوشیدنی بسیار داغ شده است. به جز کمپانی‌های Oppo و Vivo، حالا برند Realme هم در نظر دارد در خلال سال ۲۰۲۰ از ساعت هوشمند خود رونمایی کند. این گجت پوشیدنی پس از دریافت مجوز BIS در هند، حالا موفق به دریافت مجوز IMDA هم شده است. همچنین شایان ذکر است که این ساعت هوشمند با شناسه RMA183 در اندونزی رسما به ثبت رسیده است.

مجوز IMDA برای ساعت هوشمند برند Realme

همان طور که اشاره کردیم، ساعت هوشمند Realme با شناسه RMA183 موفق به اخذ IMDA شده است. در توضیحات سند مذکور از این محصول تحت عنوان دستبند پوشیدنی مجهز به بلوتوث یاد شده است. متاسفانه اطلاعات بیشتری در این مجوز درج نشده است. ماه گذشته مدیر عامل برند Realme به قصد نمایش آینده تکنولوژی و محصولات این سازنده به انتشار تیزری تبلیغاتی در قالب ویدیو اقدام کرد و در آن ساعت هوشمند، ایرباد، ساعت رومیزی، تلویزیون هوشمند و برخی موارد دیگر را هم به نمایش گذاشت.

گجت-پوشیدنی هوشمند-گجت پوشیدنی-پاساژ علاالدین-ساعت هوشمند

این سازنده گوشی‌های هوشمند، به جز در تیزر تبلیغاتی مذکور هنوز در هیچ منبع دیگری از ساعت هوشمند خودش رونمایی نکرده است. در حال حاضر تنها محصول جدید و پوشیدنی برند Realme، دستبند Realme Band است.

معرفی و تاریخ عرضه

از آنجا که این محصول هوشمند حالا مجوز IMDA را دریافت کرده است، پیش بینی می‌شود که به زودی شاهد رونمایی رسمی هم از آن باشیم. به همین خاطر انتظار می‌رود که شاهد انتشار جزئیات بیشتری هم در این باره باشیم.