ریلمی کمپانی جدیدی است که احتمالاً در مدت اخیر بارها نام آن را شنیده‌اید. این کمپانی درواقع موفق شده است در همین مدت کوتاهی که از آغاز فعالیتش می‌گذرد، به خوبی خودش را به اثبات برساند. برند ریلمی که تحت نظر هولدینگ بزرگ BBK Electronics شکل گرفته، حالا همچنین مستقل شده است. در آخرین خبرها درباره برند ریلمی، باید اشاره کنیم که از گوشی جدید خود تحت عنوان Realme 5i رونمایی کرده است. از طرفی هم این برند سازنده با انتشار تیزری رسمی از احتمال معرفی دستبند سلامت خود خبر داده است.

ست، مدیر عامل برند ریلمی، در رویداد معرفی گوشی جدید این برند سازنده به دستبند هوشمند هم اشاره کرد و انتظار می‌رود که پیش از پایان سه ماهه اول امسال شاهد رونمایی رسمی از آن باشیم. این اولین باری نیست که ریلمی برای محصولی تبلیغ می‌کند که قصد دارد در آینده از آن پرده بردارد. پیش از این هم شاهد بودیم که ریلمی Buds Air خود را پیش از رونمایی تبلیغ کرده بود. نکته جالب توجه درباره این دستبند اینجاست که انتظار می‌رود مانند سایر دستبندهای سلامت از برندهایی نظیر شیائومی و آنر به شکل مستطیلی توسعه پیدا کند. این برند دو ساله همچنین بار دیگر رنگ زرد که رنگ مخصوص برند خودش است را برای طراحی این دستبند سلامت در تیزر تبلیغاتی آن به کار گرفته است.

برند ریلمی در سال ۲۰۱۹ تأیید کرده بود که قصد دارد اولین دستبند سلامت خود را در نیمه اول سال ۲۰۲۰ معرفی کند. حالا هم انتشار این تیزر تبلیغاتی به احتمال معرفی دستبند مذکور در آینده‌ای نزدیک اشاره دارد. البته خبر تنها به یک دستبند هوشمند سلامت محدود نمی‌شود و انتظار می‌رود که برند چینی ریلمی همچنین یک ساعت هوشمند و برخی محصولات مرتبط با تکنولوژی اینترنت اشیا هم عرضه کند. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره قیمت این دستبند هوشمند نداریم و باید منتظر بمانیم و ببینیم که مقامات رسمی ریلمی چه خبرهایی را تأیید می‌کنند.