رویداد آیفون

دیروز سامسونگ با اعلام رویداد “Unpacked Part 2” در تاریخ ۲۰ اکتبر ، همه را شگفت زده کرد و سهم خود را در آنچه در حال حاضر هفته ای بسیار بزرگ در زمینه اعلامیه های فناوری بود ، اضافه کرد. همانطور که در آن زمان اپل و گوگل نیز میزبان این رویداد بودند.

رسمی شدن مدل جدید

شاید بتوانیم تصور کنیم که سامسونگ قصد دارد سرانجام Galaxy S21 FE را رسمی کند ، تلفنی که اطلاعاتی در مورد آن نشت کرده و شایعه شده است که چندین بار به دلیل کمبود تراشه به تأخیر افتاده است. البته اگر انتظار داشته باشید که S21 FE ستاره برنامه هفته آینده باشد و بر اساس چندین منبع که همگی توئیت های امروز یکدیگر را تأیید کرده اند ، سخت در اشتباه هستید.

تولید انبوه

ظاهراً تولید انبوه  Unpacked Part 2 در ماه دسامبر آغاز شده است. بنابراین سامسونگ بدیهی است نمی تواند گوشی ای را معرفی کند، حتی چند ماه است که برای تولید آن برنامه ریزی نمی کند. در عوض ، همه منابع در ماه ژانویه برای رونمایی باهم همکاری کرده اند و یکی از آنها حتی تاریخ خاصی را ذکر کرده است: (تقویم های خود را برای ۱۱ ژانویه مشخص کنید ، خانم ها و آقایان.)

 

اگر سامسونگ درباره ی آنچه که در رویداد هفته آینده در نظر دارد به نمایش بگذارد ، در ضرر هستیم. همچنین ، اگر Galaxy S21 FE در ماه ژانویه راه اندازی شود ، شاید شایعه ای که قبلا گفته بود اعلام خانواده Galaxy S22 به فوریه منتقل می شود تا فوراً توجهات را از S21 FE دور نکند و بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

 

فناوری NETWORK

  • GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

راه اندازی اعلام شده Exp. اعلام ۲۰۲۱ ، اکتبر

وضعیت شایعه شده

  • سیم کارت تک سیم کارت (نانو سیم کارت) یا دو سیم کارت (نانو سیم کارت ، دو حالت آماده به کار)

 وزن

  • IP68 مقاوم در برابر گرد و غبار/آب (تا ۱٫۵ متر به مدت ۳۰ دقیقه)

جنس

  • ساخت شیشه جلو ، پشت پلاستیک ، قاب آلومینیومی

ابعاد بدن

  • اندازه ۶٫۴۱ اینچ ، ۹۹٫۲ سانتی متر مربع

صفحه نمایش

  • رزولوشن ۱۰۸۰ ۲۴ ۲۴۰۰ پیکسل ، نسبت ۲۰: ۹ (تراکم ~ ۴۱۱ پیکسل در هر اینچ)
  • صفحه نمایش همیشه روشن نوع نمایش Super AMOLED ، ۱۲۰ هرتز ، HDR10+