احتمال عرضه اپل واچ سری ۸

از اکنون که همه منتظر اخبار نهایی از معرفی اپل واچ های سری ۷ در کنفرانس شهریور ماه اپل هستند، کم کم اخبار مربوط به سری بعدی این ساعت هوشمند درز می کند. طبق اخبار منتشر شده اپل احتمالا در اپل واچ سری۸ به دنبال رونمایی از ویژگی های سلامتی جدید است. بنابر این خبر ما امیدواریم این سنسور های جدید به اپل واچ های بعدی راه پیدا کنند. از آن جایی که تولید سری ۷ اپل واچ شروع شده، نباید منتظر وجود این سنسور های جدید در اپل واچ سری ۷ باشیم و همچنان باید منتظر باشیم.

اپل واچ سری۸
اپل واچ سری۸

ویژگی های اپل واچ های سری ۸

طبق گفته افشاگر معروف اپل (مینگ چی کو) ما انتظار داریم این ویژگی های جدید سلامتی در اپل واچ سری ۸ رونمایی شود. یکی از این ویژگی های قابلیت تشخیص دمای بدن است که احتمالا با استفاده از یک سنسور که در بدنه اپل واچ قرار دارد، این کار انجام می شود. هنوز جزییات کارکرد این سنسور و سایر ویژگی های اپل واچ های سری ۸ اخبار دقیق تری در دسترس نیست. اما چیزی که معلوم هست این است که اپل به دنبال راه دادن سنسور های تشخیص سلامتی بیشتری در اپل واچ های خود است. 

انتظار معرفی سری ۸

البته این موضوع به این معنا نیست که اپل واچ های سری ۷ بد هستند و نباید آن ها را خرید. و یا باید منتظر معرفی سری ۸ بمانیم. اما انتظار تغییراتی گسترده در ویژگی های اپل واچ سری۸ را داریم.

اگر این امر برای شما آشنا به نظر می رسد ، به این دلیل است که هفته گذشته ما گزارش مشابهی را شنیده بودیم که در آن سری ۸ می تواند دارای سنسور دمای بدن باشد که می تواند به برنامه ریزی باروری کمک کند. همچنین شایعه شده بود که سری ۸ می تواند با یک مانیتور فشار خون عرضه شود. هیچ اشاره ای به سنسور قند خون نشده است ، اما به احتمال زیاد ما می توانیم مدتی منتظر آن باشیم.

از این رو باید منتظر باشیم ببینیم که تحول های آینده در این ساعت خوش ساخت چیست؟ آیا اپل می تواند که با وجود سنسوری جدید در اپل واچ های آینده همه را قافل گیر کند؟