در خلال هفته‌های اخیر بارها شاهد انتشار گزارش‌هایی درباره ساعت هوشمند جدید و مورد انتظار سامسونگ نسل سوم بودیم. روند رونمایی از نسل سوم ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ مخصوصا با توجه به این موضوع که نسل دوم معرفی نشد، با تأخیر طولانی مواجه شده است. حالا نسل جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ مدتهاست که در گزارش‌ها، مجوزها و تصاویر رندری متعدد دیده شده است و بدین ترتیب دیگر کاربران و علاقه مندان گجت‌های پوشیدنی برند سامسونگ به خوبی می‌دانند که به زودی شاهد رونمایی از این محصول هوشمند خواهند بود. همچنین ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 3 حالا در صفحه پشتیبانی رسمی هم دیده شده است. دیده شدن این گجت پوشیدنی از صفحه رسمی وبسایت سامسونگ هند نشان می‌دهد که یک قدم دیگر هم به رونمایی رسمی از آن نزدیک‌تر شده‌ایم.

درست مثل اغلب محصولات برند سامسونگ، صفحه پشتیبانی رسمی چند روز پیش از رونمایی رسمی در دسترس قرار می‌گیرد و این روال این بار هم تکرار شده است. در این صفحه وب به دو شناسه و مدل SM-R845F و SM-R850 برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 3 اشاره شده است. این شناسه‌ها متعلق به دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی متری هستند. به نظر می‌رسد که این گجت پوشیدنی قرار است در دو اندازه و به طور کلی ۹ نسخه کانفیگ متفاوت عرضه شود. همچنین جنس بدنه دو نوع متفاوت تیتانیوم و استیل ضدزنگ خواهد بود. در آخر نسخه‌های LTE هم در این میان وجود دارد.

سامسونگ-ساعت هوشمند-علاالدین-پاساژ علاالدین

همان طور که انتظار می‌رفت، جزئیات چندانی در صفحه وب پشتیبانی ساعت هوشمند سامسونگ وجود ندارد. البته با توجه به گزارش‌ها و تصاویر رندر افشا شده قبلی اطلاعات نسبتا خوبی در این باره داریم. ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 3 با صفحه نمایش دایره از جنس امولد و روکش محافظ Gorilla Glass DX توسعه یافته است. همچنین سازنده تصمیم گرفته است تا حاشیه متحرک اطراف نمایشگر را همچنان حفظ کند. اندازه نمایشگر این دو نسخه ۴۱ و ۴۵ میلی متری ۱٫۲ و ۱٫۴ اینچ است و همه نسخه‌های آن از ۱ گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برند.

علاوه بر این در این گجت‌های سلامت شاهد تعبیه همه قابلیت‌های پایش سلامت مانند پایش ضربان قلب و فشار خون هم خواهیم بود. نرم افزار Tizen OS جدید چندین واچ فیس جدید با خود به همراه می‌آورد که همچنین قابلیت سفارشی سازی دارند.

سامسونگ-ساعت هوشمند-علاالدین-پاساژ علاالدین

معرفی و عرضه

با توجه به برخی گزارش‌های قبلی، سامسونگ ممکن است ۲۲ ژوئیه (۱ مرداد) از ساعت هوشمند Galaxy Watch 3 خود رونمایی کند. قیمت نسخه‌های مختلف این گجت پوشیدنی احتمالا از ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار خواهد بود.