گوشی جدید گلکسی نوت ۲۰ پلاس ممکن است به باتری بزرگی با ظرفیت ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت مجهز شود؛ اما نسخه استاندارد این خانواده به نام گلکسی نوت ۲۰ چه می‌شود؟ پیش از این در ماه آوریل برخی شایعه‌ها به باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی برای این گوشی سامسونگ اشاره کرده بودند.

از طرفی به نظر می‌رسد که کمپانی سامسونگ موفق شده است ظرفیت باتری را در گوشی جدید گلکسی نوت ۲۰ خود کمی افزایش دهد. خبرگزاری فناوری SamMobile با بررسی مجوز ۳C که برای گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ صادر شده، دریافته است که ظرفیت باتری این گوشی جدید احتمالا ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعت خواهد بود.

این ظرفیت باتری مشخصا از آنچه قبلا گفته شده بود بهتر و بیشتر است؛ مخصوصا زمانی که به این موضوع توجه کنیم که حالا دیگر دوره گوشی‌های ۵G فرا رسیده است و این دستگاه‌ها هم مسلما به باتری بیشتری برای تامین انرژی خود نیاز دارند. این خبر همچنین نشان می‌دهد که ابعاد بدنه در نوت ۲۰ چندان کوچک‌تر از نسخه پلاس هم نیست. با توجه به شایعه‌های قبلی، گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ نمایشگر ۶٫۷ اینچی دارد و نمایشگر مدل گلکسی نوت ۲۰ پلاس در ابعاد ۶٫۹ اینچ در نظر گرفته می‌شود.

هر دو گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ پلاس در ماه اوت معرفی می‌شوند. این دو گوشی جدید همچنین به نمایشگر سوپر امولد Infinity-O با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی مجهز می‌شوند؛ قلم استایلوس دارند؛ از ۱۶ گیگابایت رم بهره می‌برند و پردازنده داخلی‌شان با توجه به بازار هدف اگزینوس ۹۹۲ یا کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ است. انتظار می‌رود که توان شارژ سیمی این دو گوشی سامسونگ حداقل ۲۵ وات باشد و همچنین هر دو از قابلیت‌های شارژ بی سیم و شارژ بی سیم معکوس هم پشتیبانی کنند. در کنار این موارد، تعبیه جک هدفون ۳٫۵ میلی متری برای هیچکدامشان مورد انتظار نیست.