شیائومی روز گذشته اولین دور فروش رسمی گوشی جدید Mi 10 Pro خود را آغاز کرد. این غول تکنولوژی پس از فروش گوشی مذکور اعلام کرد که نرخ فروش Mi 10 Pro از پرچمدار Mi 10 این سازنده هم بالاتر بوده است. در مقایسه باید بگوییم که گوشی هوشمند شیائومی Mi 10 از ۱۴ فوریه در دسترس کاربران قرار گرفت و همه موجودی آن ظرف مدت تنها ۶۰ ثانیه به اتمام رسید که ارزش فروش آن معادل ۲۸٫۵ میلیون دلار اعلام شد. حالا هم ظاهرا گوشی هوشمند Mi 10 Pro به مدت تنها ۵۵ ثانیه در دسترس کاربران برای خرید قرار گرفته و موجودی آن به ارزش همان ۲۸٫۵ میلیون دلار در مدت ۵ ثانیه کمتر در مقایسه با گوشی Mi 10 به پایان رسیده است.

بر اساس ادعای مقامات ارشد شیائومی، سری گوشی‌های هوشمند Mi 10 تقریبا ۱ ماه پیش از عرضه نهایی هم کاملا آماده بود. علاوه بر این، او معتقد بود که میزان موجودی این گوشی‌ها برای فروش هم کاملا کافی است. از طرفی هم به نظر می‌رسد که بخش تولید در یک تا دو هفته آینده در تأمین دستگاه‌ها به تعداد کافی با مشکلاتی مواجه شود.

شیائومی-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

گوشی Mi 10 Pro در رنگ بندی مشکی نقره‌ای، طلایی هلویی و آبی یخی در دسترس قرار گرفته است. این گوش همچنین در سه نسخه با کانفیگ متفاوت توسعه پیدا کرده است.

  • نسخه ۸ + ۲۵۶ گیگابایت، ۷۱۶ دلار
  • نسخه ۱۲ + ۲۵۶ گیگابایت، ۷۸۸ دلار
  • نسخه ۱۲ + ۵۱۲ گیگابایت، ۸۵۹ دلار

سیستم ویدیویی و صوتی گوشی هوشمند شیائومی هم بسیار جالب توجه است. این گوشی علاوه بر لنز استاندارد ۱۰۸ مگا پیکسلی در دوربین اصلی خود از لنز کلاسیک پرتره با بزرگنمایی اپتیکال تا ۲ برابر، لنز سوپر تله فوتو با بزرگنمایی هیبریدی تا ۱۰ برابر و لنز فوق عریض ۲۰ مگا پیکسلی بهره می‌برد. سیستم فیلم برداری این گوشی جدید شیائومی با کسب امتیاز خیره کننده ۱۲۴ توانست در بنچمارک معتبر DxOMark رتبه برتر را به خودش اختصاص دهد.

گوشی جدید شیائومی Mi 10 Pro همچنین با بلندگوهای دوگانه استریو توسعه یافته است و بلندگوهای خطی ۱۲۱۶ دارد. این دستگاه از نظر امکانات و کیفیت صوتی هم توانسته است در بنچمارک DxOMark جایگاه اول را به خود اختصاص دهد.