آیفون ۱۳ پرومکس چه زمانی عرضه می شود؟

آیفون۱۳ که در رویداد California Streaming رونمایی شد از نظر ظاهری شبیه نسل قبلی خود هستند ، و به پردانده A15 Bionic و دوربین جدیدی مجهز شده‌اند و طبق بنچمارک‌ها، قدرت بالایی دارند. این گوشی ها با استقبال خوب کاربران  مواجه شده است و پیش فروش گوشی‌های سری آیفون به تازگی شروع شده و طبق اخبار منتشر شده قراربود  این محصول از تاریخ ۲۴سپتامبر(۲مهرماه)  وارد بازار جهانی شود  اما به تازگی اخباری مبنی بر تغییر زمان تحویل منتشر شده است که به ماه آینده میلادی منتقل شده است .

آیفون13
آیفون۱۳

دلیل تاخیر زمان آیفون ۱۳ پرومکس

دلیل تاخیر در زمان عرضه این محصول را تقاضای بسیار زیاد کاربران عنوان کرده اند  و ما گمان می کنیم این میزان تقاضا برای آیفون سیزده پرومکس کوپرتینویی‌ها را غافلگیر کرده است و همین باعث مشکلاتی در زمان تحویل به موقع این محصول شده است .بطور مثال در کشور  چین کاربران بیش از ۲ میلیون پیش فروش برای این محصولات ثبت کرده‌اند  که نسبت به سال گذشته رقم قابل توجهی است .و تاریخ تحویل آیفون سیزده پرو در چین احتمالا دو تا سه هفته با تاخیر خواهد بود.

تاریخ عرضه آیفون

همچنین در ایالت متحده یک ساعت پس از شروع پیش فروش محصولات تاریخ عرضه آیفون سیزده پرومکس به تعویق افتاد .و احتمالا آیفون سیزده پرومکس در تاریخ ۱۴ تا ۱۹ مهرماه به بازار عرضه می شود و البته مدل ۱ ترابایتی در این تاریخ هم عرضه نمی شود و ممکن است دیرتر در دسترس کاربران قرار بگیرد .

در بریتانیا آیفون۱۳   و آیفون سیزده دیرتر در اختیار کاربران قرار می گیرد زمان احتمالی عرضه این محصولات تاریخ ۴ تا ۱۱ اکتبر (۱۲ تا ۱۹ مهر ماه) تخمین زده شده است .

سری آیفون سیزده

سری آیفون سیزده در حال حاضر رسمی است و در رویداد ۱۴ سپتامبر اپل رونمایی شد. ما هر آنچه که باید در مورد گوشی های جدید بدانید ، از جمله اطلاعات مهم قیمت و تاریخ انتشار ، در اختیار داریم.

مدل های امسال آیفون سیزده ، آیفون سیزده مینی ، آیفون سیزده پرو و ​​آیفون سیزده پرو مکس هستند ، اما این مقاله فقط بر روی مدل استاندارد و مینی تمرکز دارد.