آیفون X USB-C بیش از ۸۶۰۰۰ دلار به فروش رسید

آیفون X USB-C که به مزایده گذاشته شده بود، دیشب با قیمتی بیش از ۸۶۰۰۰ دلار به فروش رسید. یک دانشجوی روباتیک، کن پیلونل، موفق شد یک پورت USB-C کارآمد را روی آیفون X نصب کند و هفته گذشته نمونه اولیه آن به فروش رفت. دیشب حراج به پایان رسید و پس از ۱۱۶ پیشنهاد، برنده  شخصب بود که ۸۶۰۰۱ دلار پیشنهاد داده بود.

قیمت پیشنهادی در هفته گذشته در ۸۵۰۰۰ دلار ثابت بود و در چند روز گذشته تا ۸۶۰۰۱ دلار نیز صعود کرد. برخی پیشنهادات بالاتر از آن وجود داشت، اما آنها بعدا پس گرفته شدند، از جمله پیشنهاد جعلی به مبلغ ۱ میلیون دلار که کمتر از یک ساعت پس از ارسال حذف شد.

به گفته Pillonel، اولین قدم این بود که مطمئن شوید لوازم الکترونیکی کار می کنند، سپس او کانکتور Apple C94 را مهندسی معکوس کرد و یک PCB سفارشی با یک پورت USB-C ایجاد کرد. پس از انجام طرح‌واره‌ها، پورت به گوشی تعبیه شد و در نهایت این پورت بدون هیچ مشکل و زحمتی، به خوبی کار می کرد.

همانطور که مهندس  این دستگاه گفته است، برنده  موفق به دریافت یک مجموعه کامل برای سری اپل خواهد شد که تقریبا آرزوی هر طرفدار اپل است. اما مالک جدید نباید دستگاه را بازنشانی، آپدیت یا پاک کند و همچنین از آن به عنوان درایور روزانه استفاده نکند.  همچنین او نباید با قطعات داخلی نیز سرهم کند، اما اینطور نیست که اگر این کار را انجام دهد، ضمانت نامه باطل می شود.

منبع

توجه داشته باشید که این مطلب یک مقاله ترجمه شده است. در صورت تمایل به مشاهده یا مطالعه متن اصلی خبر، از طریق این لینک می توانید به آن دسترسی داشته باشید. همچنین  خوب است به این نکته نیز نظر داشته باشید که در صورت به دست رسیدن اخبار جدید و بیش تر درباره این موضوع، ما آن را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.