آیفون ۱۳ به زودی وارد بازار خواهد شد. یک افشاگر با نام “PinkDon” ویدئویی جدید  را افشا کرد. این ویدئو از مواردی گرفته شده که به نظر می‌رسد قاب‌های  Max MagSafe برای آیفون ۱۳ باشد.  که برای توزیع هرچه زودتر آیفون ۱۳، بسته‌بندی شده است. قبل از این ویدئو،  تأیید نشده بود که آیا آیفون‌های امسال از طرح نامگذاری “۱۲S” یا “۱۳” استفاده می کنند یا نه. الان با ویدئویی که از جعبه منتظر شده است، ما از نام‌گذاری آیفون ۱۳ با خبر شده‌ایم. البته، به خاطر داشته باشید که بسیاری از شایعات و افشاسازی‌ها، ساختگی هستند. و ممکن است آیفون ۱۳، متفاوت از آنچه در ویدئو دیده‌ایم، باشد

به‌روزرسانی خبر

این ویدئو، از صفحه اصلی که آن را بارگذاری کرده بود، حذف شده است. ما نمی‌توانیم حدس بزنیم که دلیل آن چه چیزی می‌تواند باشد. به هر حال، با ما همراه باشید تا ادامه این اخبار را بخوانیم.

اطلاعات ویدئو

این ویدئو نشان می‌داد که تعداد زیادی جعبه سیلیکونی مشکی Apple MagSafe در پلاستیک پیچیده شده است. و ظاهرا این جعبه‌ها  برای توزیع سازماندهی شده بودند. از این جعبه‌ها هیچ چیز دیگری مثل رنگ یا شکل ظاهری آیفون ۱۳ مشخص نبود. با این حال، حالا ویدئوی اصلی پاک شده است و احتمال جعلی بودن جعبه‌هاو ویدئو، بالاتر رفته است.

انتظارات

آیفون ۱۳ احتمالا در یک جعبه Apple MagSafe عرضه شود. بر طبق تجربه‌ای که با کمپانی اپل داشته ایم، انتظار می‌رود این گوشی هم مانند سایر آیفون‌هایی که  تا کنون عرضه شده‌اند، یک جعبه Apple MagSafe داشته باشد. با این حال، کمپانی اپل در رویکردهای قبلی‌اش، این انتظار را هم ایجاد کرده است که جعبه‌ها رنگ‌های متنوعی داشته باشند. لذا؛ ما انتظار این را داریم که آیفون ۱۳، با رنگ‌بندی جدید و متنوع جعبه‌های Apple MagSafe عرضه شود.

صحت‌سنجی اخبار

این روز‌ها، بازار شایعه‌پراکنی در مورد ایفون ۱۳، بدجوری داغ است. تعداد زیادی از جعبه‌های Apple MagSafe با ظاهری متقاعدکننده فاش شده‌اند. و مشخص نیست کدام آن‌ها جعبه واقعی است یا اینکه اصلا جعبه‌های واقعی هم در بین آن‌ها هستند یا نه؟ در نتیجه؛ لازم است که شما برای این خبر، می ضریب خطا در نظر بگیرید. از آنجایی که شایعات بسیار پرآب‌و‌تاب هستند، احتمال اشتباه شدن آن‌ها را همواره در نظر بگیرید.

زمان عرضه

آیفون ۱۳ به زودی وارد بازار می‌شود. احتمالا یک یا دو هفته تا ورود این گوشی به بازارها مانده باشد. لذا؛ طبیعی است که شایعات در این مدت که همه برای ورود آیفون ۱۳ هیجان‌زده هستند، بیش‌تر شود. در بین اخبار زیاد و متنوعی که این روزها از این گوشی فاش می‌شود، بهتر است به هیچ‌کدام آن‌ها کامل دل نبندید. و برای دیدن خود گوشی و مشخصات آن، چند هفته‌ای صبر کنید.