فروش رسمی آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو از امروز آغاز می‌شود. و ما با کمک ویدیوی منتشرشده teardown در حال بررسی دقیق مدل ۶٫۱ اینچی آیفون ۱۲ هستیم.
ویدیوی Teardown آیفون ۱۲ را با آیفون ۱۱ مقایسه می کند و اگرچه شباهت هایی در طراحی کلی و ساخت گوشی وجود دارد ، اما تفاوت های اساسی در طرح جدید آن وجود دارد. صفحه آن بزرگتر از آیفون۱۱ است ، که بیشتر به دلیل اضافه شدن قابلیت‌های ۵G است که به تراشه اضافی نیاز دارند. این مودم ۵G به عنوان Qualcomm X55 شناخته شده است. ما شایعاتی را شنیده بودیم که اپل قصد داشت از مودم ساخت کوالکام استفاده کند و همانطور که اپل در سخنرانی اصلی تأیید کرد و در نهایت با طراحی آنتن ۵G ختم شد.
اگرچه اندازه برد بزرگتر است ، اما آیتم های دیگری وجود دارد که اپل اندازه آنها را کاهش داده تا ابعاد کلی آیفون ۱۲ را کاهش بدهد. مونتاژ صفحه نمایش OLED نازک تر است ، مونتاژ موتور Taptic به طور قابل توجهی کوچکتر است و مشخص شده است که ظرفیت باتری آیفون ۱۲، ۱۵٪ درصد کمتر از آیفون ۱۱ با ۲۸۱۵ میلی آمپر ساعت است. همه اینها باعث می شود که آیفون ۱۲، ۱۱٪ نازک تر و ۱۶٪ سبکتر از آیفون ۱۱ باشد. در صفحه پشتی ، ما به خوبی مونتاژ مغناطیسی MagSafe را مشاهده می کنیم. این حلقه کاملاً از آهن ربا ساخته شده است که با لوازم جانبی MagSafe در کنار هم قرار گرفته است.