ساعت هوشمند هوآوی

ساعت هوشمند هوآوی Watch 3 در حال ارتقا به به‌روزرسانی جدید سیستم عامل است. البته این به‌روزرسانی فعلا فقط برای نسخه‌های چینی این ساعت فعال است اما احتمالا به زودی در سطح بین‌المللی هم فعال خواهد شد.
نسخه جدید این ساعت هوشمند، چند ویژگی جدید دارد؛ از جمله این‌که پاسخ پیامک (SMS) از طریق ساعت امکان‌پذیر است، سیستم آلارم بهبود یافته و فرمت‌های موسیقی متنوع‌تری را برای پخش از محل ذخیره‌سازی پشتیبانی می‌کند.
از همه مهم‌تر، ویژگی جدیدی برای تشخیص شستشوی دست بر اساس تحقیقات علمی معرفی شده است که در شستن موثر تر و بهتر دست‌ها به شما کمک می‌کند.

Watch 3
Watch 3

تست ساعت

شما می‌توانید قبل از خرید صفحه ساعت‌ها را در فروشگاه در عرض ۵ دقیقه تست کنید. نسخه سیستم عامل این دستگاه، HarmonyOS 2.0.0.188 و ۲۳۹ مگابایت است.

ساعت هواوی

Huawei Watch 3 یک ساعت هوشمند عالی است و اولین دستگاهی است که از HarmonyOS خود هواوی استفاده می کند. روی ابریشم صاف اجرا می شود ، اما همانطور که انتظار داشتید هنوز کاملاً صیقلی نشده است. فقط تعداد انگشت شماری از برنامه های اضافی برای بارگیری وجود دارد و پشتیبانی از خدمات شخص ثالث محدود است.

ساعت واچ سه

این ساعت با پیگیری تناسب اندام ساخته شده است و دارای مجموعه ای چشمگیر از ابزارها برای نظارت بر سلامتی روزمره شما (از جمله خواب ، شمارش گام ها و SpO2) و همچنین تمرینات است. ما مشاهده کردیم که ضربان قلب آن در جلسات تمرینی شدید کمی ناسازگار است ، و گاهی اوقات اوج غیر منتظره ای را در جلسات تناوبی ثبت می کنیم ، اما ردیابی موقعیت مکانی در حین دویدن از پیش اندازه گیری شده ما ، و همچنین سرعت و سرعت ، ثابت شد.

سخت افزار

ما می توانیم پتانسیل های زیادی را در Watch 3 مشاهده کنیم. سخت افزار بسیار چشمگیر است ، و صفحه نمایش عالی آن به خوبی می تواند به ناوبری روی صفحه و همچنین تمرینات هدایت شده با دستورالعمل های متحرک کمک کند. زمان زیادی طول می کشد تا HarmonyOS با انتخاب گسترده تری از برنامه ها و پشتیبانی بیشتر از سرویس های محبوب شخص ثالث به کار خود بیاید.