آنر صبح روز گذشته رسما لوگوی اولین نوت بوک گیمینگ Hunter خود را رونمایی کرد. این برند همچنین در شعار خود بیان کرده که این نوت بوک گیمینگ نه تنها برای ایجاد تغییر در تجربه گیمینگ بلکه برای بازنویسی قوانین بازی توسعه یافته است. این شعار و لوگو نشان می‌دهد که برند آنر رسما وارد بازار محصولات گیمینگ شده و اولین نوت بوک (لپتاپ) گیمینگ آن هم در راه است.

این نوت بوک گیمینگ Huner از برند آنر از نظر طراحی، ظاهر متفاوتی در مقایسه با سایر لپتاپ‌های رایج گیمینگ دارد. لوگوی این نوت بوک شبیه به تیر شکارچی‌ها دیده می‌شود و از این نظر کاملا قابل تشخیص است. همچنین در انتهای پوستر تبلیغاتی آن درج شده است Hunter is coming.

آنر درباره این نوت بوک جدید گیمینگ خود چه گفته است؟

پیش از این مدر ارشد برند آنر صراحتا اعلام کرده بود که این سازنده در آینده وارد بازار نوت بوک‌های گیمینگ خواهد شد. او همچنین گفت که این برند در نظر دارد اولین نوت بوک گیمینگ خود را در نیمه دوم سال جاری میلادی عرضه کند. انتشار این پوستر تبلیغاتی در پلتفرم weibo هم بار دیگر نشان داد که آنر واقعا وارد بازار محصولات گیمینگ شده و این لپتاپ جدید گیمینگ هم به همین ترتیب به رونمایی رسمی نزدیک‌تر شده است.

آنر-علاالدین-پاساژ علاالدین-لپتاپ-خرید لپتاپ- قیمت لپتاپ

مدیر ارشد آنر در ماه گذشته تعامل خوبی با کاربران پلتفرم اجتماعی Weibo برقرار کرد. او در همین پرسش و پاسخ‌ها اعلام داشت که اولین نوت بوک گیمینگ برند آنر نه تنها ظرفیت بالایی در دفع حرارت بدنه دارد، بلکه از بسیاری ویژگی‌های سطح بالای دیگر هم بهره می‌برد. او اضافه کرد که این محصول همچنین با ویژگی‌های ورزش الکترونیکی همراه می‌شود و البته بدنه آن هم چندان از آنچه انتظار داشتیم نازک‌تر نخواهد بود.

در خلال سال‌های اخیر صنعت بازی و ورزش الکترونیکی به سرعت رشد پیدا کرد. نوت بوک‌های گیمینگ هم رایج‌تر از گذشته شدند و به بازار عرضه شدند. کاربران گیمر بیش از پیش به تجربه گیمینگ و محصولات گیمینگ علاقه‌مند شده‌اند و به دنبال خرید لپتاپ گیمینگ هستند.

Honor Hunter و Redmi G

شیائومی روز گذشته اعلام کرد که نوت بوک گیمینگ Redmi G در ماه اوت معرفی می‌شود. به نظر می‌رسد که آنر هم نوت بوک Hunter خود را برای رقابت با این محصول توسعه داده است. البته ساده لوحانه است که تصور کنیم این محصول صرفا برای رقابت با لپتاپ گیمینگ شیائومی طراحی شده است. سازندگان مختلفی امروزه لپتاپ گیمینگ می‌سازند و آنر برای رقابت با همه آن‌ها باید وارد این عرصه شود.