آنر از پارک صنعتی تولید هوشمند خود در شنژن رونمایی کرد

آنر پیش از این کمپانی تولید گوشی بود که زیر پرچم و لوای هوآوی دست به تولید گوشی هوشمند می‌زد. اکنون اخباری به دست رسیده است که استقلال آنر از هوآوی را نشان می‌دهد. این کمپانی اکنون اولین کارخانه خودش را تاسیس کرده و به صورت مستقل دست به تولید می‌زند. کارخانه مربوطه در سنژن چین قرار دارد. این کارخانه از سرعت و دقت بالایی برخوردار است و  قدر است در حدود ۳۰ ثانبه( و کمتر از آن) ، دست به تولید یک دستگاه گوشی هوشمند آنر بزند. در این خبر ما به بیان جزیئیات و نقل قول‌های مربوطه از این کارخانه جدید که بیانگر استقلال آنر از هوآوی است پرداخته‌ایم. اگر تمایل به خواندن جزئیات این مطلب دارید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

در صورت مطالع اخبار مشابه و مربوط به آنر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و مطالب همین صفحه را بخوانید.

اولین کارخانه مستقل آنر

آنر امروز اولین کارخانه خود را پس از استقلال از هواوی رونمایی کرد. شهرک صنعتی تولید هوشمند واقع در شن ژن چین، مرکز تولید پرچمدار سازنده با خط تولید ۷۵ درصد خودکار است که امکان تولید یک دستگاه را در هر ۲۸٫۵ ثانیه فراهم می‌کند.

سایت تولید جدید همچنین کنترل کیفیت، صدور گواهینامه محصول را انجام خواهد داد و به‌عنوان مرکز رشد برای پیشرفت‌های هوش مصنوعی و سخت‌افزار Honor عمل خواهد کرد.

ما مفتخریم که افتتاح مرکز تولید جدید خود را اعلام کنیم که برای اطمینان از اینکه طیف گسترده‌تری از محصولات ممتاز ما از بالاترین کیفیت برخوردار هستند، ضروری است. جورج ژائو، مدیرعامل آنر، به‌عنوان یک ارائه‌دهنده محصولات فناوری برتر، با ادامه سفر خود برای تبدیل‌شدن به یک برند فناوری پیشرو در جهان، اطمینان از استانداردهای قابلیت اطمینان و کیفیت ما بسیار مهم خواهد بود.

قابلیت‌های این کارخانه

امکانات جدید با ماشین‌های خودکار بادقت بالا برای مونتاژ گوشی‌های هوشمند بادقت مونتاژ تا ۷۵ میکرون یا به‌اندازه موی انسان مناسب است. Honor از بیش از ۶۰۰ استاندارد کیفیت استفاده می‌کند که همه چیز را از توسعه گرفته تا تولید و تجربه کاربر پوشش می‌دهد.

این مطلب یک مقاله ترجمه شده از منابع اصلی است. در صورت تمایل به مطالعه اصل خبر به زبان اصلی، می‌تاتوانید مطالب مربوطه را در این لینک مشاهده کنید و به آن دسترسی پیدا کنید. در صورتی که اخبار تکمیلی در باره این خبر منتشر شود، ما آن را در همین صفحه سایت علاالدین با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.