سرویس آمازون

سرویس آمازون موزیک در سال ۲۰۱۹ پشتیبانی محدودی از صدای فضایی ارائه داد ، امروزه پشتیبانی از دستگاه های بیشتر و حتی آلبوم های بیشتری را که می توانید به آنها گوش دهید ، اضافه می کند. این ویژگی برای مشترکین در Unlimited رایگان است.

 

مشخصات

۳۶۰ Reality Audio اکنون بر روی اسپیکرهای بی سیم SRS-RA5000 یا SRS-RA3000 سونی و همچنین سیستم های سینمای خانگی مانند HT-A9 ، HT-A7000 یا HT-A5000 پشتیبانی می شود. البته Echo Studio آمازون نیز پشتیبانی می شود. این از طریق Alexa Cast روی دستگاه های اندروید و iOS کار می کند. پشتیبانی Dolby Atmos از ساندبارهای Sonos Arc و Beam (Gen 2) در چند ماه آینده ارائه می شود.

فهرست آهنگ ها

از امروز ، فهرست کامل آلیشیا کیز در ۳۶۰ Reality Audio موجود است. نسخه های صوتی فضایی برای اولین آلبوم Remi Wolf Juno ، Optneist Finneas و تسلیم Rüfüs Du Sol در دسترس است.آلیشیا کیزگفت  : “در سال گذشته ، مهندس( من آن مینسیلی) و من با اشتیاق کار کردیم تا کاتالوگ خود را در ۳۶۰ Reality Audio تصور کنیم ، فرآیندی که باعث شد ما در موسیقی ای که بی نهایت دوستش داریم ، صحبت کنیم!”. “ساختن این میکس های صوتی فضایی لحظات فراموش نشدنی را آشکار کرد. جزئیات کمی که یک آهنگ را مشخص می کند اما در ترکیب مخفی می شود.

نسخه های پشتیبان

آمازون موزیک روی نسخه های انحصاری نیز کار می کند ، مانند Mercury – Act 1 (Amazon Music Live) از Imagine Dragons. EP 5 آهنگی از پشت بام دفتر آمازون موسیقی در بروکلین ضبط شد و در Dolby Atmos میکس می شود.من به نتایج آن بسیار افتخار می کنم و نمی توانم منتظر بمانم تا شما بار دیگر عاشق موسیقی من در ۳۶۰ Reality Audio در Amazon Music شوید.

کیفیت صدا

وقتی آهنگی با صدای فضایی پخش می شود (چه در قالب ۳۶۰ یا در قالب Atmos) ، یک نشان در برنامه مشاهده خواهید کرد. می توانید روی آن ضربه بزنید تا بین صدای فضایی و نسخه های استریو جابه جا شود تا تفاوت را بشنوید. نمی دانید از کجا شروع کنید؟ آمازون یک لیست پخش Best of Spatial Audio آماده کرده استبه عنوان یادآوری ، مشترکین ردیف نامحدود (برنامه فردی ، خانوادگی یا دانشجویی) همچنین به آهنگ های HD و Ultra HD در Amazon Music دسترسی رایگان دارند.

اشتراک آمازون موزیک

بیش از ۷۵ میلیون آهنگ HD بدون ضرر (۱۶ بیتی ، ۴۴٫۱ کیلوهرتز) و بیش از ۷ میلیون آهنگ فوق العاده HD (24 بیتی ، ۱۹۲ کیلوهرتز) در دسترس استدر صورت عضویت در Prime Music ، اشتراک فردی Amazon Music Unlimited 8 دلار در ماه است ، در غیر این صورت ۱۰ دلار در ماه. حداکثر شش دستگاه را می توان با هزینه ۱۵ دلار در ماه بر روی طرح خانواده متصل کرد.