ساعت هوشمند

اپل ماه گذشته ساعت هوشمند سری ۷ را در کنار آیفون‌ها و آیپدهای جدید معرفی کرد. اما هنوز تاریخ دقیقی برای فروش Watch Series 7 مشخص نکرده، فقط گفته است که این ساعت هوشمند پاییز امسال در دسترس خواهد بود. در حالی که ما منتظر اطلاعات بیشتری از اپل در مورد عرضه سری ۷ هستیم ، آخرین گزارش‌ها ادعا کرده‌اند که این گجت هفته آینده برای پیش خرید در دسترس قرار می گیرد.

 

اپل ترک

نشریه AppleTrack نیز با دسترسی به چندین ایمیل از خدمات مشتری شریک اپل Hermes اعلام کرد که ساعت هوشمند سری ۷ برای پیش سفارش از ۸ اکتبر در دسترس خواهد بود. نشریه ادعا می کند که منبع آنها در Hermès به طور خصوصی اعتبار این ایمیل‌ها را تأیید کرده است.

واچ سری ۷

برنامه پیش خرید توسط FrontPageTech تایید شده است و می‌گوید پیش سفارش‌های Watch Series 7 اوایل هفته آینده آغاز و تحویل از اواسط اکتبر انجام خواهد شد.
قیمت سری ۷ از ۳۹۹ دلار شروع می‌شود. علیرغم توضیحات اپل در مورد ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید، از جزئیات و مشخصات ساعت هوشمند چیزی نگفته است.

 

 

 

قیمت مدل های فولاد ضد زنگ و تیتانیوم اپل واچ سری ۷ چقدر است؟

ما می دانیم که اپل واچ سری ۷ از ۳۹۹ دلار شروع می شود و در مورد گزینه های جدید رنگ برای نسخه های آلومینیومی در رویداد ۱۴ سپتامبر اپل بسیار شنیده ایم. اما ما چیزهای زیادی درباره نحوه قیمت گذاری در کل مجموعه اپل واچ سری ۷ نمی دانیم.

قیمت ها

اپل واچ سری ۶ نیز با قیمت ۳۹۹ دلار شروع می شود ، بنابراین به احتمال زیاد سری ۷ از ساختار قیمت مشابهی پیروی می کند. به طور معمول ، اتمام های برتر بیشتر قیمت را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. ساعت ۴۰ میلی متری اپل واچ سری ۶ در بدنه ای از جنس استنلس استیل با GPS و تلفن همراه در حال حاضر ۷۰۰ دلار از طریق اپل هزینه دارد ، در حالی که این شرکت مدل تیتانیوم را با قیمت ۸۰۰ دلار به فروش می رساند.

 

ما می دانیم که نسخه فولاد ضد زنگ اپل واچ سری ۷ در رنگهای نقره ای ، گرافیت و طلا در دسترس خواهد بود ، در حالی که نسخه تیتانیومی در رنگ طبیعی و مشکی فضایی عرضه می شود.