ویژگی های توییتر

به تازگی توییتر مجموعه ای از ویژگی های جدید را برای پلتفرم رسانه های اجتماعی آزمایش کرده است. برخی از ویژگی‌ها ممکن است هیجان‌انگیز باشند و علاقه‌مندان توییتر دوست دارند این فرصت را داشته باشند که ابتدا برخی از ویژگی‌ها را آزمایش کنند. بر این اساس، این شرکت راهی را برای مشترکین پولی خود ارائه می دهد تا این ویژگی های جدید را امتحان کنند. برای این کار آزمایشگاه های توییتر، ویژگی جدید به مشترکین آبی توییتر اجازه می دهد تا این ویژگی ها را قبل از دیگران آزمایش کنند.

آزمایشگاه ها

این ویژگی جدید اخیرا توسط توییتر رونمایی شده است. آزمایشگاه‌های توییتر به مشترکین توییتر آبی دسترسی زودهنگام به ویژگی‌ها و آزمایش‌های جدیدی که توییتر در حال آزمایش است، می‌دهد. برای کسانی که نمی دانند، Twitter Blue یک سرویس اشتراک ممتاز است. این به شما امکان می دهد به ویژگی های اضافی به عنوان امتیازاتی مانند توانایی لغو توییت ها، حالت Reader، پوشه های نشانک و غیره دسترسی داشته باشید. این سرویس در حال حاضر فقط در استرالیا و کانادا در دسترس است. هزینه آن به ترتیب حدود ۴٫۴۹ دلار استرالیا / ۳٫۴۹ دلار کانادا در ماه است. به گفته این شرکت که قصد دارد “به زودی” این سرویس پولی را به کشورهای بیشتری عرضه کند.

مکالمات پین شده، ویدیوهای طولانی تر و موارد دیگر برای آزمایشگاه های توییتر

در حال حاضر، مشترکین آزمایشگاه های توییتر می توانند دو ویژگی آزمایشی جدید را امتحان کنند: مکالمات پین شده در iOS و امکان ارسال ویدیوهای طولانی تر روی دسکتاپ. غول رسانه های اجتماعی همچنین در حال آزمایش ویژگی های دیگر است و به مشترکین پولی خود اجازه می دهد اولین کسانی باشند که این آزمایش های جدید را امتحان کنند.

امکانات مکالمات پین شده

مکالمات پین شده به کاربران این امکان را می دهد که با کشیدن انگشت به سمت راست روی پیام، DM های مورد علاقه خود (پیام های مستقیم) را در بالا بچسبانند. همانطور که قبلا ذکر شد، این ویژگی فقط در iOS در دسترس است. معمولاً شرکت هایی مانند توییتر، فیس بوک و سایر ویژگی های آزمایشی و حتی برای اولین بار در iOS منتشر می شوند. آنها در نهایت وارد نسخه اندروید می شوند، اما روند ممکن است چند ماه طول بکشد.

کاربران

کاربران آزمایشگاه توییتر اکنون می‌توانند ویدیوهای طولانی‌تری را آپلود کنند، بنابراین می‌توانند ویدیوهای طولانی‌تر ۱۰ دقیقه را آپلود و توییت کنند.کاربران توییتر فقط در حالت استاندارد می‌توانند ویدیوهای حداکثر ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه را آپلود کنند.

این شرکت همچنین در حال آزمایش ویژگی‌ها و قالب‌های تبلیغاتی جدید است. به عنوان مثال، این شرکت در حال مطالعه قرار دادن تبلیغات بین پاسخ های توییت است. این شرکت همچنین در حال کار بر روی دکمه رأی منفی برای پاسخ‌ها است و در حال آزمایش یک تغییر جدید است تا کشف فضاهای بیشتر توییتر را آسان‌تر کند.