آخرین نسخه One UI 4 بتا برای سری گلکسی S21 رفع اشکالات زیادی را به همراه دارد

آخرین نسخه One UI 4 به زودی ارائه خواهد شد. این نسخه حاوی تغعییرات و اصلاحات زیادی برای پرچمدار S21 سامسونگ خواهد بود. مهم‌ترین تغییر این نسخه، در اختیار قرار دادن اندروید ۱۲ برای S21 است. این اپدیت جدید که حجمی کم‌تر از یک گیگابایت خواهد داشت، ویژگی‌های امنیتی جدیدی که سامسونگ در نظر دارد را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

همچنین با نصب این نسخه احراز هویت با اثر انگشت، حتی درصورت راه اندازی مجدد دستگاه در دسترس خواهد بود. این نسخه جدید ویژيگی‌های دیگری را نیز ارائه می‌دهد که ما در این مقاله به بیان این ویژگی‌ها پرداخته‌ایم. در صورت تمایل به مطالعه اصلاحات و تغییرات آخرین نسخه One UI 4، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

به روز رسانی جدید

سامسونگ در حال به‌روزرسانی جدید برای کاربران سری گلکسی S21 خود است که One UI 4 بتای مبتنی بر اندروید ۱۲ دارند. به‌روزرسانی جدید دارای نسخه میان‌افزار ZUK1 است و باید برای آزمایش‌کنندگان بتا در همه مناطقی که سیستم عامل در حال حاضر برای آزمایش در دسترس است، در دسترس باشد.

فهرست طولانی رفع اشکال

تغییرات به‌روزرسانی فهرستی طولانی از رفع اشکال و بهینه‌سازی‌ها از جمله رفع تأخیر عملکرد در وضوح QHD برای S21 Ultra، عملکرد Wi-Fi hotspot ثابت و تشخیص اثر انگشت پس از راه‌اندازی مجدد و سایر موارد را ارائه می‌دهد. لیست کامل در تصویر زیر ارائه شده است.

آخرین نسخه One UI 4

اخیرا یک سری اخبار، مبنی بر ارائه این نسخه به سایر گوشی‌های سامسونگ به دست رسید. اگر شما تمایلی برای مطالعه متن این خبر دارید، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

ارائه این اپدیت برای سایر گوشی‌های سامسونگ

آخرین به روز رسانی با حجم کمی بیش از ۸۰۷ مگابایت عرضه می شود و همچنین وصله امنیتی ۱ نوامبر را به همراه دارد. سامسونگ اخیراً شروع به گسترش نسخه بتای One UI 4 خود به کاربران Galaxy Z Fold3 و Z Flip3 کرده است، اگرچه هنوز جدول زمانی دقیقی را ارائه نکرده است که دستگاه‌های دیگر چه زمانی واجد شرایط هستند یا خیر.

در صورت تمایل به مطالعه متن اصلی این خبر به زبان اصلی، از طریق این لینک می‌توانید به صفحه موردنظر درسترسی پیدا کنید.