آخرین تیزر Honor 60 زمان رونمایی آن را اعلام می کند

آخرین تیزر Honor 60

آخرین تیزر Honor 60 که اخیرا مشاهده شد، بیانگر این است که دیگر چیزی تا عرضه این گوشی نمانده است. همانطور که می دانید، این تیزر توسط خود کمپانی منتشر شده است و کاملا وجهه ی رسمی دارد و جز شیاعات و اخباری نیست که امکان تغییر آن وجود داشته باشد. در این تیزر ما تصاویری را مشاهده می کنیم که از فضا و جو گرفته شده اند که با توجه به سابقه این کمپانی و سوژه عکاسی فضایی که اخبرا درگیر آن است، چندان عجیب هم نیست.

 به هر حال، این تصاویر زیبا که تیزر این گوشی را ساخته اند، این مطلب را نشان می دهند که این گوشی به زودی وارد بازار می شود. بنا بر آنچه که می دانیم، این گوشی قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر رونمایی شود. در صورتی که شما به اطلاع پیدا کردن از جزئیات این تیزر و رونمایی علاقمند هستید، تا پایان این مطلب با ما همره باشید.

متن خبر

آخرین تیزر Honor 60

سری Honor 60 در ۲۲ نوامبر عرضه می شود، آخرین تیزر توسط خود مدیر عامل شرکت فاش شد. پست Weibo شامل سه عکس است که حالت ویژه آسمان شب را پیشنهاد می کند.

OEM ها مدتی است که حالت های عکاسی اختری را انجام می دهند، بنابراین تعجب آور نیست که Honor از آن پیروی کند.

طبق شایعات جاری، سری جدید آنر ۶۰ از سه گوشی تشکیل خواهد شد – یک مدل وانیلی، یک مدل پرو و ​​یک نسخه SE. هر سه گوشی قبلاً گواهی ۳C چینی را دریافت کرده اند که نشان می دهد این گوشی ها به زودی پس از معرفی در ۲۲ نوامبر عرضه خواهند شد.

منبع مطلب

آخرین تیزر Honor 60

اخبار دیگری در باره گوشی Honor 60 و زمان عرضه آن در این سایت به اشتراک گذاشته شده است. در صورت تمایل برای مطالعه متن خبر قبلی، می توانید از طریق این لینک اقدام کنید. همچنین توجه داشته باشید که این مطلب، یک متن ترجمه شده است و برای مشاهده و یا مطالعه متن اصلی خبر، می توانید به این لینک مراجعه کنید و متن اصلی خبر را مشاهده کنید. ممنون از صبر و همراهی شما که تا اینجای مطلب با ما همراه بودید.