رم پلاس

در حالی که RAM Plus در تغییرات One UI 4.0 برجسته بود ، در واقع بخشی از بسته به روزرسانی Android 12 سامسونگ نیست. سامسونگ آن را در چندین تلفن مجهز به سیستم عامل اندروید ۱۱ فعال کرده است ، از جمله Galaxy Z Fold3 ، سری Galaxy S21 ، Galaxy M52 و دو سری A52  مدل ۵G و A52s 5G.

به روز رسانی رم

در حال حاضر مدل ۴G ، Galaxy A52 ، RAM Plus را نیز به عنوان بخشی از به روزرسانی دریافت کرده است که از اوایل امروز شروع به کار کرد. سیستم عامل جدید (نسخه A525FXXU4AUI3) همچنین حاوی وصله امنیتی اکتبر با رفع بیش از ۶۰ آسیب پذیری است.

رم پلاس چیست

اگر می پرسیدید RAM Plus چیست ، این ویژگی RAM مجازی است که اخیراً در تلفن های Android محبوب شده است. در اصل ، بخشی از حافظه داخلی  ۴ گیگابایت در مورد A52  ذخیره می شود و از آن به عنوان RAM استفاده می کند.

حافظه

خوب ، به نوعی ، این تکنیک صفحه بندی حافظه نامیده می شود (در اصطلاح عامیانه به عنوان “مبادله” شناخته می شود). اساساً ، سیستم عامل وانمود می کند که RAM بیشتری نسبت به آنچه وجود دارد وجود دارد. وقتی RAM سخت افزاری پر می شود ، برنامه هایی که هیچ کاری انجام نمی دهند در حالی که برنامه هایی که باید اجرا شوند بارگیری می شوند. همانطور که می توانید تصور کنید ، این بهترین کار را با ذخیره سازی سریع انجام می دهد (اما چندین دهه با چرخاندن هارد دیسک ها کار می کرد ، که در مقایسه با فلش مموری های امروزی کند عمل می کنند).

پشتیبانی کشورها

این به روز رسانی دارای نسخه ساخت ZUJ1 است و باید در دسترس کاربرانی باشد که در چین ، آلمان ، هند ، لهستان ، کره جنوبی ، ایالات متحده و بریتانیا در برنامه بتا شرکت کرده اند. دارندگان Galaxy S21 ، S21+ یا S21 Ultra در آن کشورها باید از امروز بتوانند آن را بارگیری کنند.