گوشی های تاشو سامسونگ

سال گذشته سامسونگ پرچم دار تاشوی خود را مخصوص چین با نامی متفاوت منتشر کرد. ما سال گذشته شاهد Galaxy Z Fold2 در چین بودیم اما با نام W21 و رنگ های متفاوتی که مخصوص بازار چین عرضه شده بود. امسال نیز پیش بینی ها حاکی از آن است که سامسونگ تصمیم دارد تا این سیاست خود را ادامه دهد. از این رو امسال نیز احتمالا شاهد معرفی W22 برای بازار چین هستیم که همان نسخه شخصی سازی شده Z Fold3 است که سامسونگ بنا دارد تا آن را مخصوص بازار چین عرضه کند. طبق عکس ها و اطلاعاتی که از W22 5G منتشر شده است ما انتظار داریم سامسونگ همان سخت افزار و طراحی Z Fold3 را با رنگی جدید برای این پهنه جغرافیایی بزرگ عرضه کند که جمعیت هدف بزرگی است. 

اطلاعات درز شده در مورد گوشی سری جدید

طبق عکس درز کرده W22 5G با ترکیب رنگی مشکی و طلایی عرضه می شود. لولای طلایی رنگ به همراه بده مشکی. همچنین قلم SPen این گوشی نیز دارای نوار طلایی رنگ در بالای خود است. علاوه بر این ما در پشت گوشی نیز لوگو بزرگی می بینیم که طلایی رنگ است و به زبان چینی عبارتی به روی لوگو درج شده است. 

حافظه داخلی

احتمال دارد سامسونگ این گوشی را با حافظه داخلی بیشتر از نسخه جهانی Z Fold3 عرضه کند و همچنین ممکن است که این گوشی دو شیار سیم کارت داشته باشد. طبق تصویر منتشر شده نیز می دانیم که سامسونگ سرویس پشتیبانی Care+ خود را نیز برای انی دستگاه ها عرضه می کند. اما باید فعلا تا چند روز آینده که قرار است این گوشی معرفی رسمی بشود منتظر باشیم تا اطلاعات کامل تری از آن را کسب کنیم.

به نظر شما چرا شرکت ها نسخه های شخصی سازی شده و خاص تولید می کنند؟ فقط بزرگ بودن بازار کشور هایی مانند چین و هند دلیل این شخصی سازی است یا دلیل های دیگری نیز می تواند داشته باشد؟